Vēsture
 • Par DS Laboratories   Skaityti

 • Par DS Laboratories

       Matu izkrišana ir viena no izplatītākām problēmām, ar ko sievietes, diemžēl, cīnās ne mazāk par vīriešiem.Vienīgais, kas var nomierināt ir fakts, ka sievietes šo problēmu var izārstēt daudz efektīvāk, nekā vīrieši. Kaut gan alopēcijas formas sievietēm un vīriešiem ir vienādas, to iemesli ir ļoti atšķirīgie.Pēc statistikas, izrādās, ka problēmas ar matu izkrišanu iz katram piektajam cilvēkam.

       Iepriecināsim visus, kam šī problēma ir aktuāla. Tagad arī Latvijā ir pieejami leģendārie līdzekļi no ASV kompānijas DS Laboratories, kas rādīja  īsto izrāvienu matu kopšanas un ārstēšanas jomā un arī dod 100% garantiju savai produkcijai.Tā ir kosmētika, kas patiešām var mainīt dzīvi. Sastāvdaļu komplekss kopā ar nano-kapsulām rāda brīnumus. Ārstnieciskās nano-daļas, kas pēc izmēra ir mazākas par ādas porām, iekļūst ļoti dziļi ādā, kur tās sāk aktīvi strādāt. Visiem šiem preparātiem analogu pasaulē nav.Visi līdzekļi ir klīniski testēti, un pazīstami pasaulē jau kopš 1994.gada.

   

    Lai pareizi izvēlētos jums piemērotu līdzekli, ir nepieciešams saprast, kas tieši neļauj jūsu matiem dzīvot pilnvērtīgi? Ir divi matu izkrišanas veidi:

       Difūza matu izkrišanatā ir vienmērīga matu izkrišana visas galvas matainajā daļā, kas sastopama gan vīriešiem, gan sievietēm. Bieži sievietēm mati krīt pēc stresa, grūtniecības vai tas ir cieši saistīts ar hormonālo fonu. Stress vienmēr atstāj negatīvas sekas cilvēka organismā, un diemžēl, tas ir visizplatītākais matu izkrišanas iemesls. Fiziskais nogurums, neizgulētās naktis, pārdzīvojumi, mūsdienu steidzīgs dzīves ritms... Tas viss neatstāj matiem iespēju dzīvot un izdzīvot uz ādas. Pēkšni pēc stresa apstājas folikulas attīstība, kas varētu vēl turpināt savu dzīvi ilgu laiku. Viens aiz otra mati zaudē savu dzīvesspēju. Šo negatīvo tendenci var pamanīt tikai pēc dažām nedēļām vai pat mēnešiem.

   

      Androgēnā matu izkrišana - šī ir visplašāk pazīstamā matu izkrišanas forma. Tā ir iedzimtības hormonu un vecuma kombinācija. Šī kombinācija izraisa noteiktu folikulu skaita samazināšanos tā progresīvi saraujas vai miniturizējas. Šī saraušanās izraisa mata augšanas cikla saīsināšanos. Ar laiku aktīvās augšanas fāze kļūst īsāka un atpūtas fāze kļūst garāka. Beigās matu augšana vispār nenotiek. Tā rezultātā pieaug īso matiņu skaits un beidzot vairs neviens mats netiek producēts un skalpam ir mazāks matu pārsegs.

       Valda uzskats, ka šī matu izkrišana skar tikai vīriešus, taču arī sievietes cieš no šī veida matu izkrišanas. Androgēna matu izkrišana ir hormonāli noteikta. Pie androgēnās matu izkrišanas vīriešiem izkritušo matu vietā neizaug jauni mati, tādēļ to daudzums uz galvas lēnām samazinās. Pētījumi rāda, ka aptuveni 47% vīriešu, vecāki par 30 gadiem cieš no šāda veida matu izkrišanas un aptuveni 19% sievietēm, kas ir vecākas par 20 gadiem, ir novērota šāda tipa matu izkrišana.

  Kosmētikas veikals AMARINA

  Valguma iela 20 ,Rīga, LV-1048

  Reģistrācijas Nr. 40103257438

  Tālr.: +371 66118778

  E-pasts: info@amarina.lv